Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Särö Seahawks IBK

Följ

Särö Seahawks

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Särö Seahawks IBK
Välj lag

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 08:00

      F13/14 Innebandy Halloween Cup - Intresseanmälan F13/14


      00:00
    • 11:00

      Glommens IF (borta) Herr Junior


      13:00
    • 11:00

      Glommens IF (borta) Herr Junior


      13:00
    • 14:00

      Vinbergs IBS Herr (borta) Herr


      16:00
  • 5Sön
    • 00:00

      F13/14 Innebandy Halloween Cup - Intresseanmälan F13/14


      16:00
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 10:30

      Träning P11


      12:00
    • 15:00

      Träning F13/14


      16:30
    • 17:30

      Varla IBK P 09 Svart 1 (hemma) P08-10


      19:30
    • 17:30

      72600014 Pantamera Pojkar Röd 5 Särö IBK P08/10* Varla IBK P 09 Svart 1 Föreningsdomare


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 6Mån
    v.45
    • 17:45

      Match mot Onsala P11


      19:00
    • 17:45

      Onsala IBK P11/12 (borta) P11


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning P08-10


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr Motion


      21:30
    • 20:00

      Warberg IBF Herr Div2 (borta) Herr


      22:00
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning P1718


      17:00
    • 17:00

      Träning F13/14


      18:15
    • 18:15

      Träning P12/13


      19:30
    • 19:30

      Onsala IBK DamJunior (borta) F-08/09


      21:30
    • 20:00

      Åsa IF Herrjunior (borta) Herr Junior


      22:00
  • 11Lör
    • 13:45

      Träning F10-12


      15:30
    • 15:00

      Lagaktivitet A-lagsmatch + Pizza P16


      17:20
    • 15:30

      Tvååkers IBK P 08/09 (borta) P08-10


      17:30
    • 17:00

      Warberg IBF Herr (hemma) Herr


      19:00
  • 12Sön
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 10:30

      Träning P11


      12:00
    • 10:30

      Kärra IBK (hemma) Herr Junior


      12:30
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 12:30

      Tvååkers IBK F11/12 (hemma) F10-12


      14:00
    • 12:30

      71800015 Pantamera Flickor Röd 5 Särö IBK F10/12 Tvååkers IBK F11/12 Föreningsdomare


      14:00
    • 15:00

      Träning F13/14


      16:30
    • 17:45

      IBK Kungälv (borta) Herr Junior


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 13Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:45

      Warberg IBF F09/10 Svart (hemma) F-08/09


      20:45
    • 18:45

      71200020 Pantamera Flickor Röd 1 Särö IBK F08/09 Warberg IBF F09/10 Svart Föreningsdomare


      20:15
    • 20:00

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 18:00

      Lagaktivitet föreläsning plus titta på DM match HJ P08-10


      19:30
    • 18:50

      Varla IBK HJ-lag (hemma) Herr Junior


      20:50
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 15Ons
    • 19:00

      Tofta GIF P11 (hemma) P11


      21:00
    • 19:00

      79090021 Pantamera Pojkar Röd 11 Särö IBK P11 Tofta GIF P11 Föreningsdomare


      20:00
    • 19:30

      Warberg IBF P10 (borta) P08-10


      21:30
    • 20:10

      Ale IBF F06/07 (hemma) F-08/09


      22:10
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Onsala IBK F10 (borta) F10-12


      09:45
    • 10:00

      Sammandrag Fjärås P16


      13:05
    • 10:30

      Varla IBK P 16 Lila 1 (borta) P16


      12:30
    • 10:50

      Varla IBK P 16 Lila 1 (hemma) P16


      12:50
    • 11:10

      Onsala IBK P16 Svart (hemma) P16


      13:10
    • 11:30

      Varla IBK P 16 Lila 2 (borta) P16


      13:30
    • 11:50

      Varla IBK P16 Lila 3 (borta) P16


      13:50
    • 11:50

      Onsala IBK P16 Vit (borta) P16


      13:50
    • 12:00

      Åsa IF F 10/11 (hemma) F10-12


      12:45
    • 12:10

      Varla IBK P 16 Lila 2 (hemma) P16


      14:10
    • 12:30

      Varla IBK P16 Lila 3 (borta) P16


      14:30
    • 13:40

      Varla IBK HJ-lag (borta) Herr Junior


      15:40
    • 15:15

      Träslövsläge IF F11/12 (borta) F10-12


      16:00
    • 16:30

      Veddige IBK F 09/11 (hemma) F-08/09


      18:30
    • 18:30

      Warberg IBF F 09/10 (borta) F-08/09


      20:30
  • 19Sön
    • 09:30

      Träslövsläge IF P 10 (borta) P11


      11:30
    • 11:00

      Kustens IF F09/10 (borta) F-08/09


      13:00
    • 11:15

      Onsala IBK P10 (hemma) P11


      13:15
    • 12:15

      F13/14 Innebandy sammandrag F13/14


      16:00
    • 13:00

      Kustens IF P10/12 (borta) P11


      15:00
    • 13:15

      Tvååkers IBK F14/15 (borta) F13/14


      15:15
    • 14:45

      Frillesås FF F 12/14 Grön (hemma) F13/14


      16:45
    • 16:00

      DM Finalspel F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Sandö IBK 2 (borta) Herr Junior


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 18:45

      Frillesås FF P 08/09 Grön (hemma) P08-10


      20:45
    • 18:45

      72600010 Pantamera Pojkar Röd 5 Särö IBK P08/10* Frillesås FF P 08/09 Grön Föreningsdomare


      20:15
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
    • 21:30

      Träning Herr Motion


      22:30
  • 22Ons
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:50

      Varla IBK P11 Svart (hemma) P11


      20:50
    • 18:50

      79090024 Pantamera Pojkar Röd 11 Särö IBK P11 Varla IBK P11 Svart Föreningsdomare


      20:15
    • 20:00

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 11:30

      Onsala IBK F 09 (borta) F-08/09


      13:30
    • 13:45

      Träning F10-12


      15:30
    • 16:30

      Bräckans IBK (hemma) Herr


      18:30
    • 18:45

      Warberg IBF Junior (hemma) Herr Junior


      20:45
  • 26Sön
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 09:30

      Sandö IBK P13 Gul (hemma) P12/13


      11:30
    • 09:30

      74100069 Pojkar Blå Medel Särö IBK P12/13 Sandö IBK P13 Gul Föreningsdomare


      10:10
    • 10:15

      74100070 Pojkar Blå Medel Sandö IBK P13 Gul Viskadalen IBK P/F 12/13 Föreningsdomare


      10:55
    • 10:30

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Viskadalen IBK P/F 12/13 (borta) P12/13


      13:00
    • 11:00

      74100072 Pojkar Blå Medel Viskadalen IBK P/F 12/13 Särö IBK P12/13 Föreningsdomare


      11:40
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 15:00

      Träning F13/14


      16:30
    • 17:00

      Bua IF Herr div 4 (hemma) Herr Junior


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 20:15

      Träslövsläge IF Herr (borta) Herr Junior


      22:15
  • 30Tor