Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Särö Seahawks IBK

Följ

Särö Seahawks

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Särö Seahawks IBK
Välj lag

Februari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.5
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:00

      Träning P12/13


      17:15
    • 18:40

      Varla IBK F 08 (borta) F-08/09


      20:40
    • 20:00

      Utbyte D2-lag 2 (borta) Dam


      22:00
    • 20:00

      Veddige IBK / Viskadalens IBK (borta) Dam


      22:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Onsala IBK F14 2 (borta) F13/14


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag F13/14


      12:00
    • 10:20

      Sandö IBK F13/14 Gul (hemma) F13/14


      12:20
    • 10:20

      Frillesås FF F 12/14 Grön (borta) F13/14


      12:20
    • 10:40

      Onsala IBK F14 1 (hemma) F13/14


      12:40
    • 10:45

      Kärra IBK (hemma) Herr Junior


      12:45
    • 10:45

      USM Regionslutspel Herr Junior


      19:00
    • 11:00

      Onsala IBK F14 1 (hemma) F13/14


      13:00
    • 11:20

      Frillesås FF F 12/14 Grön (borta) F13/14


      13:20
    • 11:20

      Sandö IBK F13/14 Gul (hemma) F13/14


      13:20
    • 11:40

      Onsala IBK F14 2 (hemma) F13/14


      13:40
    • 12:45

      Sandö IBK P13 Svart (borta) P12/13


      14:45
    • 14:15

      Varla IBK P13 Lila 1 (hemma) P12/13


      16:15
    • 14:30

      Floda IBK (borta) Herr Junior


      16:30
    • 14:45

      Inställd träning F10-12


      15:30
    • 16:30

      Varla IBK P11 Lila (hemma) P11


      18:30
    • 16:30

      74500091 Pojkar Röd Nybörjare Särö IBK P11 möter Varla IBK P11 Lila Föreningsdomare


      18:00
    • 16:30

      Föräldrahjälp hemmamatch P11


      18:00
    • 17:00

      FBC Partille (hemma) Herr Junior


      19:00
    • 18:15

      72601007 Pantamera Pojkar Röd 5 VÅR Särö IBK P 08 möter Sandö IBK P 09 Föreningsdomare


      19:30
  • 5Sön
    • 08:30

      Matchsammandrag Blå Lätt F10-12


      12:45
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 09:30

      Onsala IBK F12 (hemma) F10-12


      11:30
    • 09:30

      73200117 Flickor Blå Lätt Särö IBK F10/12 möter Onsala IBK F12 Föreningsdomare


      10:00
    • 10:15

      73200118 Flickor Blå Lätt Frillesås FF F 12/14 Vit möter Varla IBK F13/14 2 Föreningsdomare


      10:45
    • 10:30

      Trännngsmatch Lindome P13 P12/13


      12:00
    • 11:00

      73200160 Flickor Blå Lätt Onsala IBK F12 möter Frillesås FF F 12/14 Vit Föreningsdomare


      11:30
    • 11:45

      Varla IBK F13/14 2 (borta) F10-12


      13:45
    • 11:45

      73200119 Flickor Blå Lätt Varla IBK F13/14 2 möter Särö IBK F10/12 Föreningsdomare


      12:15
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 13:30

      Träning P11


      15:00
    • 14:45

      72706009 Pantamera Pojkar Röd 7 VÅR Särö IBK P09/10 möter Warberg IBF P10 Blå Föreningsdomare


      16:00
    • 15:00

      Träning F13/14


      16:30
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
    • 19:45

      Onsala IBK 3 (borta) Herr Junior


      21:45
  • 6Mån
    v.6
    • 18:45

      Halmstads IBK F 06/08 2* (hemma) F-08/09


      20:45
    • 18:45

      71201011 Pantamera Flickor Röd 1 VÅR Särö IBK F08/09 möter Halmstads IBK F 06/08 2* Särö Idrottshall Föreningsdomare


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 18:20

      Träning P11


      20:00
    • 19:20

      Floda IBK Hj (borta) Herr Junior


      20:50
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 13:00

      Tvååkers IBK 2 (borta) Herr


      15:00
    • 13:45

      Träning F10-12


      15:30
    • 14:30

      Match med P08 Herr Junior


      16:00
  • 12Sön
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 10:30

      Träning P12/13


      12:00
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 15:00

      Träning F13/14


      16:30
  • 13Mån
    v.7
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.8
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:30

      Onsala IBK F09 Svart (borta) F-08/09


      11:30
    • 13:45

      Träning F10-12


      15:30
    • 14:00

      FBC Partille U16 (borta) Herr Junior


      15:30
    • 16:30

      Viskadalen IBK (hemma) Herr


      18:30
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.9
  • 28Tis