Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Särö Seahawks IBK

Följ

Särö Seahawks

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Särö Seahawks IBK
Välj lag

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 08:30

      F13/14 Innebandy sammandrag F13/14


      12:30
    • 09:30

      Warberg IBF F14 Blå (hemma) F13/14


      11:30
    • 09:30

      73200117 Flickor Blå Lätt Särö IBK F13/14 blå Warberg IBF F14 Blå Föreningsdomare


      10:00
    • 10:15

      73200118 Flickor Blå Lätt Frillesås FF F 12/14 Vit Varla IBK F13/14 2 Föreningsdomare


      10:45
    • 10:30

      P15 Sammandrag Veddige 4/2 P15


      14:30
    • 10:30

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      73200119 Flickor Blå Lätt Warberg IBF F14 Blå Frillesås FF F 12/14 Vit Föreningsdomare


      11:30
    • 11:30

      Veddige IBK P/F 14/15 Svart (hemma) P15


      13:30
    • 11:30

      Veddige IBK PF14/15 Karl-Gustav (hemma) P15


      13:30
    • 11:40

      Varla IBK P09 Lila 2 (borta) P08-10


      13:40
    • 11:45

      Varla IBK F13/14 2 (borta) F13/14


      13:45
    • 11:45

      73200120 Flickor Blå Lätt Varla IBK F13/14 2 Särö IBK F13/14 blå Föreningsdomare


      12:15
    • 11:50

      Frillesås FF P15 2 (hemma) P15


      13:50
    • 12:10

      Frillesås FF P15 2 (borta) P15


      14:10
    • 12:10

      Frillesås FF P 15 1 (borta) P15


      14:10
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 12:30

      Veddige IBK PF14/15 Karl-Gustav (borta) P15


      14:30
    • 12:50

      Frillesås FF P15 2 (hemma) P15


      14:50
    • 12:50

      Veddige IBK P/F 14/15 Svart (hemma) P15


      14:50
    • 13:10

      Veddige IBK P/F-14/15 gul (hemma) P15


      15:10
    • 13:30

      Frillesås FF P 15 1 (borta) P15


      15:30
    • 13:30

      Veddige IBK P/F-14/15 gul (borta) P15


      15:30
    • 13:50

      Veddige IBK P/F 14/15 Svart (borta) P15


      15:50
    • 14:00

      Träning P1718


      15:00
    • 15:00

      Tvååkers IBK F11/12 (hemma) F10-12


      16:30
    • 15:00

      71801011 Pantamera Flickor Röd 5 VÅR Särö IBK F10/12 Tvååkers IBK F11/12 Föreningsdomare


      16:00
    • 15:30

      Onsala IBK F 09 (borta) F-08/09


      17:30
    • 17:00

      Träslövsläge IF Herr Div 4 (hemma) Herr Junior


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 5Mån
    v.6
    • 17:00

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 20:15

      Onsala IBK Herrjunior (hemma) Herr Junior


      22:15
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 18:15

      Träning P08-10


      19:30
    • 20:00

      Vinbergs IBS Herr (hemma) Herr


      22:00
  • 7Ons
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:50

      Tvååkers IBK P10/12 (hemma) P11


      20:50
    • 18:50

      72716016 Pantamera Pojkar Röd 9 VÅR Särö IBK P11 Tvååkers IBK P10/12 Föreningsdomare


      19:50
    • 19:45

      Sandö IBK (borta) Herr


      21:45
  • 8Tor
    • 18:20

      Tvååkers IBK P 08/09 (hemma) P08-10


      20:20
    • 18:50

      Träning F10-12


      20:30
    • 19:15

      Träning F-08/09


      20:30
    • 20:00

      Glommens IF Röd 10/11 (borta) P11


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Motion


      22:00
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 14:00

      Träning P1718


      15:00
    • 15:00

      Träning F13/14


      16:30
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning F13/14


      18:15
    • 18:15

      Träning P12/13


      19:30
    • 19:00

      Warberg IBF Herr (borta) Herr


      21:00
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 10:30

      Träning P11


      12:00
    • 14:00

      Träning P1718


      15:00
    • 15:00

      Träning F13/14


      16:30
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning P08-10


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 21Ons
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:30

      F13/14 Innebandy - träning o match med Sandö F13/14


      12:45
    • 13:45

      Träning F10-12


      15:30
    • 15:30

      Kärra IBK F07/08 (hemma) F-08/09


      17:30
    • 16:30

      Sandö IBK 2 (hemma) Herr Junior


      18:30
  • 25Sön
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 14:00

      Varla IBK HJ-lag (borta) Herr Junior


      16:00
    • 14:00

      Träning P1718


      15:00
    • 14:15

      IBK Puma P10-12 (hemma) P11


      16:15
    • 14:15

      72716022 Pantamera Pojkar Röd 9 VÅR Särö IBK P11 IBK Puma P10-12 Föreningsdomare


      15:15
    • 15:00

      Träning F13/14


      16:30
    • 15:45

      Vinbergs IBS P 08/09* (hemma) P08-10


      17:45
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning P08-10


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 28Ons
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
  • 29Tor