Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Särö Seahawks IBK

Följ

Särö Seahawks

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Särö Seahawks IBK
Välj lag

Januari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 13:20

      Kinna - Särö Gothia Cup F-08/09


      14:20
    • 18:00

      Träning P08-10


      19:15
    • 18:10

      Småland/Blekinge (hemma) Herr Junior


      20:10
    • 18:40

      Särö - Växjö Gothia Cup F-08/09


      19:40
    • 20:30

      Träning Herr


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Motion


      22:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 11:00

      Gothia Cup Särö -Malmö F-08/09


      12:00
    • 12:30

      Norrbotten (hemma) Herr Junior


      14:30
    • 20:00

      Gothia Cup Kvartsfinal F-08/09


      21:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning P08-10


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning F17/18


      17:00
    • 16:00

      Träning P1718


      17:00
    • 17:00

      Träning F13/14


      18:15
    • 18:15

      Träning P12/13


      19:30
    • 19:00

      Warberg IBF F09/10 (borta) F-08/09


      21:00
    • 19:45

      Åsa IF Herrjunior (hemma) Herr Junior


      21:45
  • 13Lör
    • 13:45

      Träning F10-12


      15:30
    • 14:00

      Vinbergs IBS P 08/09* (borta) P08-10


      16:00
    • 16:30

      Tvååkers IBK (hemma) Herr


      18:30
  • 14Sön
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 10:30

      Träning P11


      12:00
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 13:30

      Träning F13/14


      15:00
    • 15:15

      Vinbergs IBS F 11/12 (hemma) F10-12


      16:30
    • 15:15

      71801002 Pantamera Flickor Röd 5 VÅR Särö IBK F10/12 Vinbergs IBS F 11/12 Föreningsdomare


      16:30
    • 17:00

      Frillesås FF (hemma) Herr Junior


      19:00
    • 17:00

      Kärra IBK F07/08 (borta) F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning P08-10


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 17Ons
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:00

      Träning F17/18


      17:00
    • 18:15

      Träning P12/13


      19:30
    • 19:45

      Varla IBK P 09 Svart (hemma) P08-10


      21:45
  • 20Lör
    • 07:25

      F13/14 Innebandy sammandrag F13/14


      11:30
    • 09:00

      Warberg IBF F14 Svart (borta) F13/14


      11:00
    • 10:30

      Halmstads IBK F13/14 Svart (hemma) F13/14


      12:30
    • 15:00

      Warberg IBF F12 (borta) F10-12


      17:00
    • 16:00

      Varla IBK 2 (borta) Herr


      18:00
    • 16:00

      Tofta GIF P11 (borta) P11


      18:00
    • 16:30

      Varla IBK HJ-lag (hemma) Herr Junior


      18:30
    • 18:30

      Halmstads IBK F 08/11 Svart (hemma) F-08/09


      20:30
    • 18:30

      71201004 Pantamera Flickor Röd 1 VÅR Särö IBK F08/09 Halmstads IBK F 08/11 Svart Föreningsdomare


      19:30
  • 21Sön
    • 10:30

      Träning P11


      12:00
    • 11:30

      Tofta GIF F 10/11 (borta) F10-12


      13:30
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 14:00

      Träning P1718


      15:00
    • 15:00

      Stenungsunds IBK DJ (hemma) F-08/09


      17:00
    • 17:30

      Halmstads IBK 2 (borta) Herr Junior


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 24Ons
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 13:45

      Träning F10-12


      15:30
    • 14:45

      Onsala IBK P 09 Rosa (borta) P08-10


      16:45
    • 16:30

      Halmstads IBK (hemma) Herr


      18:30
  • 28Sön
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 09:30

      Varla IBK P13 Lila 3 (hemma) P12/13


      11:30
    • 09:30

      74100177 Pojkar Blå Medel Särö IBK P12/13 Varla IBK P13 Lila 3 Föreningsdomare


      10:00
    • 10:15

      74100178 Pojkar Blå Medel Sandö IBK P13 Svart Viskadalen IBK P/F 12/13 Föreningsdomare


      10:45
    • 10:30

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      74100179 Pojkar Blå Medel Varla IBK P13 Lila 3 Sandö IBK P13 Svart Föreningsdomare


      11:30
    • 11:00

      Sammandrag Veddige P16


      14:30
    • 11:45

      Viskadalen IBK P/F 12/13 (borta) P12/13


      13:45
    • 11:45

      74100180 Pojkar Blå Medel Viskadalen IBK P/F 12/13 Särö IBK P12/13 Föreningsdomare


      12:15
    • 11:50

      Warberg IBF P16 Blå (hemma) P16


      13:50
    • 11:50

      Warberg IBF P16 Vit (borta) P16


      13:50
    • 12:10

      Veddige IBK PF 16/17 Vit (hemma) P16


      14:10
    • 12:30

      Warberg IBF Junior (borta) Herr Junior


      14:30
    • 12:30

      Veddige IBK PF 16/17 Svart (borta) P16


      14:30
    • 12:30

      Warberg IBF P16 Svart (hemma) P16


      14:30
    • 12:50

      Veddige IBK P 16/17 Gul (hemma) P16


      14:50
    • 13:10

      Veddige IBK PF 16/17 Vit (hemma) P16


      15:10
    • 13:30

      Warberg IBF P16 Svart (hemma) P16


      15:30
    • 13:30

      Veddige IBK P 16/17 Gul (hemma) P16


      15:30
    • 13:50

      Veddige IBK PF 16/17 Svart (hemma) P16


      15:50
    • 14:00

      Träning P1718


      15:00
    • 14:10

      Warberg IBF P16 Vit (hemma) P16


      16:10
    • 14:10

      Warberg IBF P16 Svart (borta) P16


      16:10
    • 15:00

      Onsala IBK P11/12 (hemma) P11


      17:00
    • 15:00

      72716008 Pantamera Pojkar Röd 9 VÅR 2024-01-28 15:00 Särö IBK P11 Onsala IBK P11/12 Föreningsdomare


      16:00
    • 15:00

      Träning F13/14


      16:30
    • 17:15

      Frillesås FF F 05/08* (hemma) F-08/09


      19:15
    • 17:15

      71201008 Pantamera Flickor Röd 1 VÅR Särö IBK F08/09 Frillesås FF F 05/08* Föreningsdomare


      18:15
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning P08-10


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 31Ons
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 19:45

      Eken IBK F06/07 (borta) F-08/09


      21:45
    • 20:00

      Kustens IF (borta) Herr


      22:00