Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Särö Seahawks IBK

Följ

Särö Seahawks

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Särö Seahawks IBK
Välj lag

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 09:00

      Bästkustcupen slutspel P11


      14:00
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 15:00

      Träning F13/14


      16:30
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 13:00

      Tvååkers IBK (borta) Herr


      15:00
    • 13:30

      Träning F10-12


      15:15
    • 14:00

      Träningsmatch Särö F10-12 mot Sandö Föreningsdomare


      15:00
  • 8Sön
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 10:30

      Träning P11


      12:00
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 15:00

      Träning F13/14


      16:30
    • 16:30

      Frillesås FF (borta) Herr Junior


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 18:15

      Träning P12/13


      19:30
    • 18:30

      Warberg IBF Junior (hemma) F-08/09


      20:30
  • 14Lör
    • 13:45

      Träning F10-12


      15:30
    • 16:30

      Varla IBK 2 (hemma) Herr


      18:30
    • 17:30

      Warberg IBF Junior (borta) Herr Junior


      19:30
  • 15Sön
    • 08:45

      F13/14 Innebandy sammandrag F13/14


      13:00
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 09:30

      Sandö IBK F13/14 Gul (hemma) F13/14


      11:30
    • 09:30

      73200021 Flickor Blå Lätt Särö IBK F13/14 blå mot Sandö IBK F13/14 Gul Föreningsdomare


      10:00
    • 10:15

      73200022 Flickor Blå Lätt Varla IBK F13/14 2 mot Frillesås FF F 12/14 Vit Föreningsdomare


      10:45
    • 10:30

      Tofta GIF F 10/11 (borta) F10-12


      12:30
    • 10:30

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      73200023 Flickor Blå Lätt 2023-10-15 11:00 Sandö IBK F13/14 Gul mot Onsala IBK F14 2 Föreningsdomare


      11:30
    • 11:45

      Frillesås FF F 12/14 Vit (borta) F13/14


      13:45
    • 11:45

      73200024 Flickor Blå Lätt Frillesås FF F 12/14 Vit mot Särö IBK F13/14 blå Föreningsdomare


      12:15
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 14:15

      Warberg IBF F09/10 Svart (borta) F-08/09


      16:15
    • 15:15

      Warberg IBF P10 (hemma) P08-10


      17:15
    • 15:15

      72600006 Pantamera Pojkar Röd 5 Särö IBK P08/10* mot Warberg IBF P10 Föreningsdomare


      16:45
    • 17:00

      Falkenbergs IBK 2 (hemma) Herr Junior


      19:00
    • 17:00

      Falkenbergs IBK 2 (hemma) Herr Junior


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 16Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr Junior


      21:30
    • 20:00

      Halmstads IBK (borta) Herr


      22:00
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning P1718


      17:00
    • 17:00

      Träning F13/14


      18:15
    • 18:15

      Träning P12/13


      19:30
    • 19:00

      Distriktslagsträning P07 Herr Junior


      20:30
    • 19:35

      Pixbo IBF DJ (borta) F-08/09


      21:35
  • 21Lör
    • 09:00

      21/10 Sammandrag i Onsala P15


      12:30
    • 09:30

      Onsala IBK P15 1 (borta) P15


      11:30
    • 09:50

      Onsala IBK P15 3 (borta) P15


      11:50
    • 09:50

      Sandö IBK P15 Gul (borta) P15


      11:50
    • 10:10

      Onsala IBK P15 2 (hemma) P15


      12:10
    • 10:10

      Onsala IBK P15 3 (hemma) P15


      12:10
    • 10:30

      Sandö IBK P15 Gul (hemma) P15


      12:30
    • 10:50

      Onsala IBK P15 1 (borta) P15


      12:50
    • 10:50

      Onsala IBK P15 2 (borta) P15


      12:50
    • 11:10

      Åsa IF P15 (borta) P15


      13:10
    • 11:30

      Onsala IBK P15 1 (hemma) P15


      13:30
    • 11:50

      Åsa IF P15 (hemma) P15


      13:50
    • 11:50

      Onsala IBK P15 3 (hemma) P15


      13:50
    • 13:45

      Träning F10-12


      15:30
    • 16:30

      Capricorn IC (hemma) Herr Junior


      18:30
    • 16:30

      Capricorn IC (hemma) Herr Junior


      18:30
    • 18:45

      Onsala IBK F 09 (hemma) F-08/09


      20:45
    • 18:45

      71200009 Pantamera Flickor Röd 1 Särö IBK F08/09 Onsala IBK F 09 Föreningsdomare


      20:15
  • 22Sön
    • 11:30

      Varla IBK P11 Svart (borta) P11


      13:30
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 13:30

      Sandö IBK P13 Svart (hemma) P12/13


      15:30
    • 14:20

      Onsala IBK P 13 2 (borta) P12/13


      16:20
    • 15:00

      Träning F13/14


      16:30
    • 15:00

      Vinbergs IBS F 11/12 (hemma) F10-12


      17:00
    • 15:00

      71800006 Pantamera Flickor Röd 5 Särö IBK F10/12 Vinbergs IBS F 11/12 Föreningsdomare


      16:30
    • 15:00

      Västergötland P 16 (hemma) Herr Junior


      17:00
    • 17:00

      Vinbergs IBS Herr U (hemma) Herr Junior


      19:00
    • 19:00

      Åsa IF Herr (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
    • 20:30

      Vill du träna på söndagar 2030? Herr Motion


      22:00
  • 23Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P08-10


      18:10
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Frillesås FF F 05/08* (hemma) F-08/09


      20:30
    • 18:30

      71200012 Pantamera Flickor Röd 1 Särö IBK F08/09 Frillesås FF F 05/08* Föreningsdomare


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:30
    • 17:30

      Tjejer emellan - med Lotta Schelin F-08/09


      19:00
    • 18:15

      Träning P08-10


      19:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
    • 20:00

      Kustens IF (hemma) Herr


      22:00
  • 25Ons
    • 18:45

      Varla IBK P11 Lila (hemma) P11


      20:45
    • 18:45

      79090011 Pantamera Pojkar Röd 11 Särö IBK P11 Varla IBK P11 Lila Föreningsdomare


      20:00
    • 20:15

      Onsala IBK Herrjunior (hemma) Herr Junior


      22:15
    • 20:15

      Landvetter IBK D utveckling (hemma) F-08/09


      22:15
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 13:30

      IBK Puma F 10/12 Svart (borta) F10-12


      15:30
    • 15:30

      IBK Puma Herr (borta) Herr Junior


      17:30
    • 15:30

      IBK Puma Herr (borta) Herr Junior


      17:30
  • 29Sön
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 10:30

      Träning P11


      12:00
    • 12:15

      Träning P16


      13:30
    • 15:00

      Träning F13/14


      16:30
    • 18:45

      Träningsmatch Lindome IBK F10-12


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam Motion


      20:30
  • 30Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 19:30

      Träning F-08/09


      21:30
  • 31Tis